Rabaty Podczas pracy z bankiem gdy chodzi o kredyt samochodowy istnieje szansa, że ??będziesz w stanie uzyskać niższe oprocentowanie niż w inny sposób. Uzyskanie niższej stopy procentowej spowoduje, że miesięczna rata będzie mniejsza, a obniżona zostanie łączna kwota pieniędzy, którą płacisz przez cały okres trwania pożyczki. Jeśli pracujesz z bankiem, z którym pracowałeś w przeszłości, mogą czuć się z tobą bardziej komfortowo ze względu na relację z nimi związaną. Możliwe, że będziesz mógł pożyczyć od tej samej firmy, która ma kredyt hipoteczny lub kredyt na działalność gospodarczą, a oni nagrodzą cię niższym oprocentowaniem tej pożyczki.

Wielu kredytodawców oferuje także zniżkę na otwarcie konta czekowego w tym samym czasie. Może być dodatkowa zniżka, jeśli zgadzasz się na automatyczne pobieranie miesięcznej opłaty za pożyczkę auto z konta. W ten sposób daje im pewną kontrolę nad tym, kiedy i jak zdobywają pieniądze.

Znajomość Kolejną korzyścią płynącą z banku jest znajomość, która mu towarzyszy. Kiedy współpracujesz z bankiem, z którym współpracowałeś w przeszłości, wiesz, czego możesz oczekiwać od nich w przyszłości. Znasz zasady i sposób prowadzenia interesów. Z kredytem dealerskim nie wiesz, czego oczekiwać od nich, co w przyszłości może generować pewne problemy.

Inne rozwiązania w razie słabego ratingu kredytowego? Niezależnie od tego, czy masz słaby kredyt, czy absolutnie brak kredytu, istnieje kilka sposobów na sfinansowanie dobrego, nowego pojazdu. Możesz sfinansować samochód, z którego będziesz dumny, nawet jeśli masz niewielkie lub żadne pieniądze na zaliczkę. Na przykład związki kredytowe mogą być dość łagodne w przypadku nowej pożyczki na samochód. Dołącz do lokalnej unii kredytowej, a po kilku miesiącach ubiegaj się o pożyczkę. Ale szczerze wyjaśnij wszelkie problemy z kredytowaniem, które możesz mieć. Te instytucje są zazwyczaj bardziej zainteresowane twoją obecną sytuacją finansową niż twoją przeszłością. Zarówno one, jak i banki zwykle wymagają zaliczki w wysokości około dwudziestu do dwudziestu pięciu procent ceny samochodu, który kupujesz. Jeśli możesz sobie pozwolić na takie zaliczki i miesięczne płatności, prawdopodobnie będziesz w stanie sfinansować nowy samochód za pośrednictwem unii kredytowych, nawet jeśli twój rating kredytowy może być nieco podejrzany.