Co do prowizji jaką pobiera Bank Zachodni WBK za udzielenie kredytobiorcom kredytu gotówkowego ma ona wartość 9,99% sumy jaka została im przyznana. W ramach kredytu gotówkowego możemy pożyczyć od 1 tysiąca złotych do 150 tysięcy złotych. Maksymalny okres kredytowania to aż 120 miesięcy. Daje to możliwość rozłożenia kredytu na tyle rat, ile będziemy w stanie bez większego problemu spłacić. Do otrzymania kredytu, a dokładniej do wniosku o ten kredyt trzeba dołączyć oświadczenie o naszych zarobkach. Bez niego bank nie przyzna nam kredytu. Po wcześniejszym uzgodnieniu z bankiem możemy nasz kredyt spłacić przed czasem. Zanim podpiszemy umowę kredytową warto negocjować oprocentowanie naszego zobowiązania. Bank jest otwarty na propozycje swoich klientów. Takie negocjacje mogą nam pomóc w uzyskaniu kredytu na naprawdę dobrych warunkach. Dla naszego kredytu na 70 tysięcy złotych z rozłożeniem na siedemdziesiąt rat bank daje nam RRSO na poziomie12,20%. Na tej podstawie wyliczona nam zostanie rata miesięczna w wysokości 1380 złotych. Całkowita kwota jaką przyjdzie nam spłacić to 96576 złotych.

Pożyczka standardowa w ING, również cieszy się popularnością kredytobiorców. Sprawdźmy ją dokładniej. Oprocentowanie pożyczki standardowej w ING przyjmuje wartość 7,99% w skali roku. Prowizja jaką zapłacimy bankowi za udzielenie nam kredytu wynosi 9,90% wartości przyznanej nam kwoty pożyczki. Możemy pożyczyć od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 160 tysięcy złotych. Nasze zobowiązanie możemy rozłożyć maksymalnie na okres 96 miesięcy. ING wymaga od klienta oświadczenia o jego zarobkach. Bez niego wniosek o kredyt może zostać nie rozpatrzony. Biorąc w ramach pożyczki standardowej kredyt na kwotę 70 tysięcy złotych na siedemdziesiąt miesięcy RRSO będzie się utrzymywać na poziomie 12,17%. Każda ze spłacanych przez nas rat będzie równa 1378 złotych. Całkowita kwota do spłaty wyniesie 96497 złotych.

Weźmy teraz na tapetę pożyczkę gotówkową w Banku Millennium. Czy jest trudno taką pożyczkę otrzymać? Pożyczka gotówkowa jaką oferuje Bank Millennium ma oprocentowanie nominalne w wysokości 7,99% w skali roku. Do kosztów pożyczki trzeba doliczyć jeszcze prowizję za jej udzielenie, która stanowi 9,99% kwoty jaka została przyznana kredytobiorcy. W ramach tej oferty można pożyczyć od 1 tysiąca złotych do 150 tysięcy złotych z okresem kredytowania od 1 miesiąca do maksymalnie 84 miesięcy. Wymagane jest oświadczenie o zarobkach. Możliwa jest wcześniejsza spłata kredytu. Bank daje możliwość negocjacji oprocentowania. Decydując się na ofertę Banku Millennium i pożyczając w ramach niej 70 tysięcy złotych na okres siedemdziesięciu miesięcy RRSO będzie na poziomie12,20%. Na tej podstawie bank wyliczy na raty po 1380 złotych. Całkowita kwota jaką spłacimy w ramach tego kredytu będzie sumą 96576 złotych. Każdy z trzech prezentowanych wyżej zobowiązań jest opłacalny. Różnica w kosztach jakie wiążą się z ich uruchomieniem jest niewielka. Najlepsza jest oferta kredytu gotówkowego w Banku Zachodnim WBK, ale dwie kolejne propozycje zbytnio od niej nie odstają pod względem atrakcyjności dla kredytobiorcy.